Bilety na Lovembal 2017 wyprzedane!

Bilety na Lovembal 2017 wyprzedane!

Zainteresowanie biletami na sobotnią potańcówkę przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Przedsprzedaż biletów zakończyła się, gdyż zakupiono wszystkie dostępne w niej bilety!

Organizując wydarzenie o tej skali po raz pierwszy nasze kalkulacje dotyczące frekwencji były dość ostrożne. Jesteśmy niezwykle uradowani takim odzewem i daje nam to ogromną motywację do działania!

W trosce o bezpieczeństwo i komfort uczestników musimy w związku z tym poczynić pewne ograniczenia:

Wstęp na piątkową imprezę „Rondo Folk” WYŁĄCZNIE dla osób posiadających bilet na sobotni bal! 

Bilety na bale są już niedostępne w przedsprzedaży. Będzie dostępna BARDZO MAŁA pula biletów na bramce w sobotę, ale nie przyjmujemy na nie rezerwacji – kto pierwszy (w sobotę), ten lepszy. Sprzedaż na bramce rozpocznie się od g. 18:30.

Poszukujących biletów możemy jedynie skierować na stronę wydarzenia na Facebooku, być może ktoś w ostatniej chwili będzie zmuszony zmienić plany i odsprzedać swój bilet: https://www.facebook.com/events/1153149624754944/

Niemal wszystkie miejsca na warsztatach również zostały wyprzedane. Pozostało kilka wolnych miejsc na warsztatach w niedzielę w g. 14:45-16:45 Wyluzuj się! Można je nabyć na stronie Ekobiletu: https://ekobilet.pl/lovembal/lovembal-2017-warsztaty–workshops-17859/189422-bilety-na-festiwal