I Ty możesz wesprzeć LovemBal 2017!

I Ty możesz wesprzeć LovemBal 2017!

Jak doskonale wiecie, podczas przygotowania i planowania festiwalu do drzwi każdego organizatora puka Pan Budżet, aby spędzić mu sen z powiek. Twardy z niego zawodnik, ale z Waszym wsparciem na pewno sobie z nim poradzimy!
Uruchomiliśmy projekt crowdfundingowy: LOVEMBAL 2017 i zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w zbiórce. Wszystkie informacje znajdziecie pod tym adresem: http://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/1134,lovembal-2017—festiwal-balfolkowy

Na dobroczyńców czekają atrakcyjne nagrody dla każdej kategorii cenowej. Możecie wybierać spośród drobnych pamiątkowych gadżetów, sprawić sobie festiwalową koszulkę czy płócienną torbę, albo też zagwarantować osobistą dedykację czy tatuaż z henny (niekoniecznie na czas festiwalu). Warto zaglądać na stronę projektu, możliwe, że pojawią się tam jeszcze dodatkowe nagrody!

Zebrane środki w całości przekażemy na gaże artystów oraz na promocję wydarzenia. Im więcej środków uda nam się zebrać, tym więcej będziemy mogli Wam zaoferować w trakcie festiwalu. Mamy nadzieję, że sukces pierwszej edycji pozwoli nam też na rozwijanie formuły w przyszłości.

Jeśli nie możecie sobie pozwolić na wsparcie nas finansowo, prosimy o udostępnienie informacji o zbiórce oraz o festiwalu. Każdy grosz, ale i każdy gest się liczy! Dziękujemy ❤